ISOA | International School of Osteopathy for Animals » PARTNERZY

PARTNERZY

ISOA została założona przez Fundację „Na Fali Zdrowia”. Misją Fundacji jest propagowanie w Polsce medycyny naturalnej i technik manualnych, w tym osteopatii, w celu wspierania leczenia i poprawy jakości życia ludzi oraz zwierząt.

Nasza szkoła została stworzona na podstawie porozumienia z Ośrodkiem Badań Holistycznych Medycyny Osteopatycznej i Naturalnej – C.R.O.M.O.N. we Włoszech. Ośrodek posiada m.in. certyfikat ISO 9001:2008/2015 w zakresie zarządzania jakością w organizacji i działa w synergii z uznanymi, międzynarodowymi instytucjami działającymi w obszarze zdrowia, medycyny naturalnej i osteopatii. W skład C.R.O.M.O.N. wchodzi m.in. Instytut Szkoleniowy EDUCAM, prowadzący szereg jednostek edukacyjnych zgodnych z wytycznymi WHO, w tym szkołę osteopatii EDUCAM SOI i szkołę osteopatii zwierzęcej IFOA.

ISOA realizuje program nauczania we współpracy z Istituto di Formazione in Osteopatia Animale – EDUCAM IFOA. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych szkół osteopatii zwierzęcej w Europie. Włoska szkoła, założona przez C.R.O.M.O.N., posiada szereg certyfikatów potwierdzających jakość nauczania, w tym prawo do nadawania tytułu osteopaty zwierzęcego zgodnie z normami włoskiego Ministerstwa Zdrowia. Wykładowcy IFOA prowadzą zajęcia praktyczne dla studentów naszej szkoły.

Partnerem ISOA jest Centrum SYSTEMA we Wrocławiu. Prowadzi gabinety terapeutyczne, a także szkolenia z zakresu osteopatii, fizjoterapii oraz innych dziedzin wspierających zdrowie i jakość życia.