ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Wiesław Michnowski

Studenci ISOA – Wiesław Michnowski

wtorek Wrzesień 18, 2018

Wiesław, jedyny na roku przedstawiciel płci męskiej. Na co dzień pracuje w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Jest dumny ze swojego ciągłego rozwoju i z tego, że wciąż chce mu się coraz więcej. Osteopatię zwierzęcą wybrał, bo chciał zaangażować się w coś, co niesie ze sobą wartość dla zdrowia i życia, nie kierując się przy tym względami materialnymi.

 

Największe marzenie – „Włożyć podręcznik z anatomii pod poduszkę na noc i obudzić się rano z wiedzą w jednym paluszku”. Trzymamy kciuki – przecież wszystkie marzenia się spełniają !

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.