ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Urszula Podolak

Studenci ISOA – Urszula Podolak

poniedziałek Grudzień 17, 2018

Urszula, studentka ISOA i weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Wybrała osteopatię zwierzęca, ponieważ jak sama mówi chciałaby być „kompleksowym” lekarzem – badać zwierzaki od A do Z, z użyciem wszystkich możliwych metod – szczególnie tych jak najmniej inwazyjnych. W przyszłości chciałaby być chirurgiem ortopedą – zwierzęcym oczywiście, a także pomagać zwierzakom również w terapii po urazie, w okresie rehabilitacji.

Jest dumna z łączenia pasji sportowej i nauki – jej hobby jest bieganie, ale największą pasją w tym są biegi górskie na dystansie ultra z Didi – jej ukochanym wyżełkiem.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.