ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Sara Struzik

Studenci ISOA – Sara Struzik

poniedziałek Listopad 5, 2018

Sara, z zawodu psycholog, psychoterapeuta systemowy, zoofizjoterapeuta i psycholog zwierząt – WOW. Jej pasją są konie – 8 lat pracuje z końmi głównie w zakresie rehabilitacji kopyt, terapii manualnej i ruchem. Od 10 lat, początkowo zmotywowana problemami z kopytami swojego konia, uczestniczy w szkoleniach z zakresu masażu, terapii manualnej, biomechaniki konia, jeździectwa, holistycznego spojrzenia na sposób utrzymania konia w zdrowiu.
Osteopatią zainteresowała się, ponieważ podejście systemowe w zakresie psychoterapii jest jej bliskie od lat – koncentracja na zasobach, szukanie zdrowia, wykorzystywanie osobistego potencjału do zmiany, praca z ciałem. Osteopatia jako podejście systemowe w zakresie terapii manualnej wydaje się być oczywistym, niezbędnymi długo wyczekiwanym kierunkiem rozwoju jej pracy ze zwierzętami. Co więcej, bardzo ją zaskoczyło, że nauka osteopatii pozwala jej być lepszym psychoterapeutą dla swoich pacjentów. W przyszłości chciałaby rozwijać to co robi obecnie, a także rozszerzyć dotychczasową niewielką praktykę z psami.

Jej marzeniem jest zintegrowanie wiedzy z dziedzin które zgłębia i praktykuje w jedną działającą całość. Trzymamy mocno kciuki i kibicujemy .

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.