ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Paulina Turek-Borak

Studenci ISOA – Paulina Turek-Borak

niedziela Listopad 25, 2018

Paulina, z zawodu lekarz weterynarii i zoofizjoterapeuta. Dziedzinami, w których się specjalizuje to neurologia i rehabilitacja.
Jej celem, zarówno życiowym jak i zawodowym, jest poprawa sprawności i jakości życia pacjenta zwierzęcego w każdym wieku  – uważa, że zwierzęta zasługują na wszystko co najlepsze. Jak mówi „warto odwdzięczać im się za dostarczanie nam tylu radości, szczęścia i bezgranicznej miłości”. Zdecydowała się na studia osteopatyczne w ISOA, ponieważ osteopatia umożliwia holistyczne podejście do pacjenta, poprawia zdrowie we wszystkich systemach ciała, wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną – to jest to czego brakowało jej w tradycyjnym podejściu do leczenia. W przyszłości chciałaby otworzyć klinikę osteopatii i rehabilitacji dla zwierząt.

Wolny czas stara się wykorzystywać na aktywność fizyczną: praktykuje jogę powięziową, biega i kocha jazdę na rowerze.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.