ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Magdalena Raszkiel

Studenci ISOA – Magdalena Raszkiel

poniedziałek Grudzień 10, 2018

Magdalena, z zawodu lekarz weterynarii. Od ponad 4 lat zajmuje się głównie leczeniem psów i kotów. Jest dumna z możliwości pracy ze zwierzętami, która dostarcza jej dużo satysfakcji i uczy pokory. Wybrała osteopatię, bo uczy szerszego spojrzenia na organizm, wyjścia poza schemat. Nie skupia się na objawie, natomiast pokazuje jak rozwiązać problem stojący na przeszkodzie do zdrowia. W przyszłości chciałaby otworzyć własny gabinet osteopatyczny i posiadać wystarczająco dużo wiedzy i umiejętności, by móc wspierać zdrowie wszelkich zwierzaków.

Prywatnie uwielbia jeździć na nartach i szydełkowanie.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.