ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Magdalena Pyszczek

Studenci ISOA – Magdalena Pyszczek

poniedziałek 8 października, 2018

Magdalena, kynolog i zoofizjoterapeuta. Pasją jej życia są psy- jak sama mówi, jedyny gatunek, który z własnej woli chciał być z człowiekiem. Jak każdy opiekun psa, chce by jej pupil był z nią jak najdłużej i w jak najlepszej kondycji, dlatego zainteresowała się sposobami utrzymywania psa w zdrowiu. Osteopatię poznała na własnej skórze… i zaraz po wyjściu z gabinetu wiedziała, że chce w ten sposób pracować z psami. Cały czas doskonali swoje umiejętności manualne, aby jej ręce z każdym miesiącem stawały się coraz lepszym narzędziem pracy. Obecnie współpracuje z hodowcami i pomaga też psom schroniskowym- brawo.

 

Prywatnie uwielbia chodzić do kina i pływać.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.