ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Karolina Pucek-Bieroza

Studenci ISOA – Karolina Pucek-Bieroza

poniedziałek Lipiec 30, 2018

Karolina pokazuje, że osteopatą może być każdy. Z wykształcenia filolog angielski, ale jak sama mówi w życiu robiła już wszystko – od nauczania języka, po tłumacza programów TV poprzez bycie asystentką kostiumografa w teatrze. Następnie zaczęła pracę z ludźmi – zajmowała się refleksologią starochińską On Zon Su, dietetyką wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ale odkąd zachwyciła się osteopatią, postanowiła zdobyć kompetencje w tej dziedzinie. Jest dumna z tego, że zdecydowała się na naukę kompletnie dla niej nowej dziedziny. A dlaczego wybrała akurat osteopatię związaną ze zwierzętami !? – bo były z nią od zawsze – do domu przynosiła różne zwierzęta, ratowała ptaszki, robaczki, a nawet nietoperze .Największe marzenie zawodowe – rozbudować centrum osteopatyczne o klinikę dla zwierząt.

Prywatnie uwielbia uczyć się języków, choć jak mówi ostatnio nauka anatomii wiedzie prym 🙂

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.