ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Emilia Dudek

Studenci ISOA – Emilia Dudek

poniedziałek Lipiec 16, 2018

Emilia Dudek, ukończyła wrocławski AWF z tytułem magistra fizjoterapii. Praca z końmi nie jest jej obca, posiada kwalifikacje instruktora hipoterapii i jazdy konnej. Lubi wyzwania dlatego podjęła dalsze kroki związane ze zdobywaniem wiedzy osteopatycznej. Widzi w tej dziedzinie ogromny potencjał, a ze zwierzętami chciała być blisko od zawsze.

 

 

Jej największym marzeniem jest zdobycie kwalifikacji osteopaty zwierzęcego, a następnie otwarcie kliniki, gdzie będzie miała możliwość kompleksowej diagnozy i opieki nad zwierzakami.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.