ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Elżbieta Gładecka

Studenci ISOA – Elżbieta Gładecka

środa Lipiec 11, 2018

Elżbieta Gładecka, ważna postać w naszej szkole – pełni funkcję starosty roku. Z zawodu zoofizjoterapeutka małych zwierząt. Ma za sobą ponad 10-cio letnie doświadczenie w pracy z końmi. Najbardziej jest dumna z tego, że udało jej się otworzyć swój własny gabinet, gdzie przyjmuje głównie psy sportowe.
W osteopatii fascynuje ją holistyczne podejście do organizmu, szukanie przyczyny, a nie skupianie się na objawie. W przyszłości chciałaby kontynuować pracę z psami sportowymi, ale też pogłębiać wiedzę osteopatyczną, pozwalającą pracować jej z innymi gatunkami zwierząt.
Jak każdy z nas, ma marzenia, a co jest jej największym ? Wyjechać na roczną podróż camperem z Tomkiem i psami :).
Trzymamy kciuki i wierzymy, że się uda !

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.