ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Anna Jasińska-Kaźmierczak

Studenci ISOA – Anna Jasińska-Kaźmierczak

środa Lipiec 31, 2019

Anna, z zawodu lekarz weterynarii. Ukończyła kurs akupunktury dla lekarzy weterynarii w Belgii – wielkie brawa👏. Do swoich osiągnięć zawodowych, z pewnością może zaliczyć wieloletnią pracę z końmi na różnym poziomie wyszkolenia – od rekreacji do koni sportowych, startujących na międzynarodowych zawodach na całym świecie. Jest dumna z tego, że ludzie, którzy powierzyli jej swoje zwierzaki darzą ją zaufaniem i są jej pacjentami od wielu lat . Osteopatię zwierzęcą wybrała, ponieważ osteopatyczne podejście do organizmu i jego zaburzeń jest jej bliższe niż spojrzenie medyczne. W przyszłości chciałaby poszerzyć swoją działalność o osteopatię małych i egzotycznych zwierząt – trzymamy kciuki.


Prywatnie uwielbia jazdę konną, gotowanie i podróże, a marzy jej się lot paralotnią.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.