ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Anna Grocholska

Studenci ISOA – Anna Grocholska

poniedziałek Sierpień 6, 2018

Ania, zoofizjoterapeutka, która kocha psy. Ma za sobą współpracę z fundacją Razem w Świecie, gdzie szkoliła psy do pracy dla osób niepełnosprawnych i niewidomych. Przez 10 lat była czynnym członkiem grupy poszukiwawczo – ratowniczej, pracując z certyfikowanymi psami. W ostatnim czasie jej świat skupił się wokół zoofizjoterapii – założyła swój własny gabinet, a obecnie pracuje jako zoofizjoerapeutka we wrocławskim Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt – Animal Active Wrocław.
Najbardziej jest dumna ze swoich pacjentów i każdemu życzyłaby takiej woli walki i pozytywnej energii. Stale pogłębia wiedzę i z pełnym entuzjazmem poznaje świat osteopatii, która pozwala jej skuteczniej pomagać ukochanym pacjentom :).

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.