ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Agata Rekun-Gregorczyk

Studenci ISOA – Agata Rekun-Gregorczyk

poniedziałek Listopad 5, 2018

Agata, z zawodu zoofizjoterapuetka. Do osiągnięć zawodowych zdecydowanie zaliczyć może otwarcie swojego własnego gabinetu rehabilitacji zwierząt VitaVet Osteopatia i Rehabilitacja Zwierząt – wielkie BRAWA , a także studia doktoranckie na AWF Wrocław. Najbardziej dumna jest ze swojej rodziny oraz z podjęcia decyzji o dalszym kształceniu się w ISOA. Osteopatię zwierzęcą wybrała, ponieważ od wielu lat jest pod opieką osteopaty i uważa, że zwierzęta również zasługują na holistyczne podejście do ich zdrowia. Z czworonożnymi pacjentami chciałaby pracować „do końca świata i jeden dzień dłużej”.

 

Prywatnie uwielbia podróżować, gotować i spędzać czas ze swoimi dziećmi.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.