ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Studenci ISOA – Adrianna Lipiec – Lenc

Studenci ISOA – Adrianna Lipiec – Lenc

czwartek Styczeń 17, 2019

Adrianna, z zawodu ekonomista i fotograf. Nieustannie rozwija się na wielu płaszczyznach i nigdy nie przestała szukać pomysłu na to kim będzie jak dorośnie, aż w końcu znalazła – osteopata zwierzęcy ! Osteopatię wybrała, ponieważ uważa ją za skuteczny i nieinwazyjny sposób leczenia. W przyszłości chciałaby pomagać różnym zwierzakom  i działać na tyle prężnie w innych obszarach swojego życia, aby móc robić to dla przyjemności, a nie dla pieniędzy.

 

Prywatnie uwielbia sport i fotografię.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.