ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Międzynarodowe Spotkanie na temat Osteopatii Zwierzęcej

Międzynarodowe Spotkanie na temat Osteopatii Zwierzęcej

czwartek Lipiec 12, 2018

29 i 30 Września w Rzymie odbędzie się Drugie Międzynarodowe Spotkanie na temat Osteopatii Zwierzęcej. Wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu ukazanie skuteczności działań osteopatii zwierzęcej. BECAM 2.0 to ambitny projekt ekspertów promujących osteopatię zwierzęcą, jako profesjonalną dziedzinę medycyny. Promowany jest przez najważniejsze światowe organizacje ds. zwierząt. Uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawych wykładów, i wziąć udział w warsztatach. W sobotę będą na nich czekać 4 różne sesje poświęcone małym zwierzętom, koniom, ptactwu i egzotycznym zwierzętom, oraz zastosowaniu osteopatii w weterynarii. W sali warsztatowej wystąpi wielu międzynarodowych mówców, którzy poprowadzą 8 różnych zajęć teoretycznych i warsztatów.
W niedzielę, 30 września, w sali plenarnej odbędzie się wiele różnych wykładów poświęconych tematyce zwierzęcej: sport i odżywianie (sesja piąta ), pielęgnacja i dobre samopoczucie (sesja szósta), zachowanie zwierząt i ich ekologia (sesja siódma ). W sali warsztatowej odbędą się 4 różne warsztaty teoretyczne i warsztaty dotyczące specyficznego podejścia do osteopatii zwierząt.
Podczas kongresu Marcin Szkolnicki, założyciel szkoły ISOA,  opowie o manualnym leczeniu stanów zapalnych.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.