ISOA | International School of Osteopathy for Animals » Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie, kurs czy studia ?

Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie, kurs czy studia ?

poniedziałek Październik 29, 2018

Czy wiesz, że możesz uzyskać dofinansowanie na wybrane szkolenie, kurs czy studia w ramach oferty szkoły ISOA? W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i lokalizacji siedziby, możesz otrzymać dofinansowanie z funduszy unijnych na szkolenia w wysokości od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Już od grudnia udostępniamy naszym kursantom możliwość starania się o dofinansowanie lub refundację ze środków unijnych w ramach programu POWER na nasze szkolenia i studia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (właścicieli i ich pracowników). Oferta nie dotyczy warsztatów.

To takie proste! O nic nie musisz się martwić – pomożemy Ci przejść przez proces pozyskiwania środków na wybrane przez Ciebie kursy.

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe:

1. Zgłoś się do nas podając NIP prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej lub placówki prywatnej, w której pracujesz.
2. Nasz specjalista prześle do Ciebie ankietę i dokona analizy, pod kątem możliwości ubiegania się o środki w ramach projektu (w przypadku zatrudnienia wymagana jest zgoda pracodawcy na ubieganie się o dofinansowanie przez pracownika).
3. W przypadku pozytywnej weryfikacji sprawdzimy o jaką kwotę oraz jaki % dofinansowania możesz się starać.
4. Wybierz kursy lub zjazdy, na które chcesz uzyskać dofinansowanie.
5. Uzupełnij formularze zgłoszeniowe (formularz firmy i uczestnika/ków szkoleń, dzięki którym nasz specjalista będzie mógł uzupełnić Twój wniosek).
6. Uzupełnione wnioski podpisz i przekaż do wskazanego przez nas operatora, czyli do instytucji, która udziela dofinansowania.
7. Na decyzje operator ma od 2 tygodni do miesiąca czasu.
8. W przypadku zgody, podpisz umowę o dofinansowanie lub refundację i zapisz się na nasze kursy.
9. Opłać szkolenia na wybranych zasadach.
10. Po szkoleniu przekaż wymagane dokumenty rozliczeniowe do operatora, aby uzyskać zwrot środków (w tym też Ci pomożemy).

UWAGA: W przypadku 3letniego toku nauczania w ISOA, dofinansowanie pozyskujemy na wybrane zjazdy, a nie cały 3letni tok nauczania. Maksymalne dofinansowanie za 1 zjazd wynosi 80%.

Poniżej tabela z kwotami dofinansowania w zależności od województwa:

 

W razie dodatkowych pytań lub wstępnej analizy zapraszamy do kontaktu z naszą specjalistką od dofinansowań. Chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania. W wiadomości email podaj koniecznie numer NIP działalności lub firmy, w której jesteś zatrudniony/a oraz na jakich warunkach (umowa o pracę, umowa zlecenie).

Kontakt telefoniczny: 665407700
Kontakt mailowy: dofinansowania@systema.com.pl

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.