ISOA | International School of Osteopathy for Animals » International Congress Animal Osteopathy & Wellness

International Congress Animal Osteopathy & Wellness

środa Październik 3, 2018

29 i 30 września braliśmy udział w Międzynarodowym Kongresie na temat Osteopatii Zwierzęcej. Spotkanie, które miało na celu ukazanie skuteczności działań osteopatii zwierzęcej. BECAM 2.0 to ambitny projekt ekspertów promujących osteopatię zwierzęcą, jako profesjonalną dziedzinę medycyny. Promowany jest przez najważniejsze światowe organizacje ds. zwierząt.

Podczas Kongresu uczestnicy mogli wysłuchać ciekawych wykładów, i wziąć udział w warsztatach, prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów. Poruszana była tematyka poświęcona małym zwierzętom, koniom, ptactwu i egzotycznym zwierzętom, oraz zastosowaniu osteopatii w weterynarii.

Wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia, a studenci zdobyli sporą dawkę wiedzy, którą będą mogli wykorzystać w pracy z pacjentami.

Komentarze: Bądź pierwsza/y

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i zastosowanie mają Polityki prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marcin Szkolnicki działający pod firmą Systema Marcin Szkolnicki z siedzibą przy ul. Łużyckiej 18A, 51-111 Wrocław wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) o numerze ewidencyjnym: 2.02/00120/2016.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email kontakt@isoa.pl.